ESTÜ Duyurular

1. Ara Sınav hakkında Duyuru

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Hazırlık Programı 1. Ara Sınavı, 6-9 Kasım 2023 tarihlerinde yapılacak olup Kitapçık Sınavı, Yazma Sınavı ve Konuşma Sınavı’ndan oluşmaktadır.

Tüm seviyeler (A, B, C) için Kitapçık ve Yazma Sınavı, 6 Kasım Pazartesi günü 10:00 – 11:45 saatleri arasında arka arkaya yapılacaktır. Kitapçık ve Yazma Sınavı oturum bilgileri için tıklayınız. Öğrencilerin 09:30’da kimlikleriyle birlikte sınıflarında hazır bulunmaları önem arz etmektedir.

Sınav dinleme bölümüyle başlayacaktır. Geç kalan öğrenciler dinleme bölümü sona erdikten sonra sınava katılabileceklerdir. Öğrenciler, 10:20’den sonra hiçbir surette sınava alınmayacaktır.

 

A Seviyesi Konuşma Sınavı, 6 Kasım Pazartesi günü 13:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. A kuru öğrencilerinin Konuşma Sınavı oturum bilgileri için tıklayınız.

B Seviyesi Konuşma Sınavı, 7-8 Kasım Salı ve Çarşamba günleri 09:30-12:20 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. B kuru öğrencilerinin Konuşma Sınavı (Salı) oturum bilgileri için tıklayınız; B kuru öğrencilerinin Konuşma Sınavı (Çarşamba) oturum bilgileri için tıklayınız.

C Seviyesi Konuşma Sınavı, 9 Kasım Perşembe günü 09:30-12:20 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. C kuru öğrencilerinin Konuşma Sınavı oturum bilgileri için tıklayınız.

 

Sınavla ilgili olarak;

  • Konuşma Sınavı’na girecek öğrencilerin, kendileri için belirlenen zamandan en az 10 dakika öncesine kadar hazır bulunmaları gerekmektedir.
  • Öğrencilerin sınav esnasında kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Sınavını tamamlayan öğrencilerin, sınavdan sonra koridorlarda bulunmamaları önemle rica olunur.

 

ÖNEMLİ NOT: Ara sınavlar sebebiyle 6-10 Kasım haftasında ders yapılmayacaktır.

 

Başarılar.